Zavolejte nám+420 604 964 238 Napište nám e-mailkvatro.stav@seznam.cz VÝSTAVBA PLOTŮ NA KLÍČ
 
 
 
Hodnocení zákazníků z mapy.cz 5*
 
 
 

STAVÍME PLOTY NA ZAKÁZKU

Kompletní oplocení na klíč a ploty na klíč. Zdarma vypracování kalkulace. Hloubení děr motorovým vrtákem, popřípadě naším bagrem. Osazování sloupků a vzpěr. Natažení pletiva různých druhů, montáže plotů a mnoho dalšího včetně dodávky materiálu. Sídlíme ve Strakonicích (jihočeský kraj) - montáže provádíme do cca 130km od sídla firmy.

Tel: +420 604 964 238kvatro.stav@seznam.cz

Poptávka
 
 

Nabídka našich služeb

 

Chcete oplotit rodinný dům? Přemýšlíte o stavbě plotu okolo Vašeho pozemku? Nechte si postavit plot od nás a berte to jako jednu z těch příjemných starostí. Vsaďte si na spolehlivou a ověřenou firmu a nechte si postavit plot od profesionálů. Správně zvolený betonový plot zajistí příjemné soukromí na Vašem pozemku a rozbije sterilní atmosféru z okolní zástavby. Drátěný plot zase zajistí ochranu velkého pozemku třeba zvěří a nezvanými hosty. Stejnou a lepší službu Vám poskytne i drátěný plot s podhrabovou deskou. Stačí jen nakombinovat jednotlivé díly tak, aby výsledek ladil pro oko i pro účely. Zavolejte nám (nebo napište) a my se o Vás postaráme.

A jaký Vám nabízíme tip? Jednoznačně drátený plot. Dokážete vymyslet jednodušší a lepší ohraničení Vašeho pozemku nebo rodinného domku?

Ploty Boček garantuje:

Dodávka kvalitních materiálů z EU, prodloužené záruky, rychlá montáž od profesionálů, GARANCE CENY, BEZ DALŠÍHO SKRYTÉHO NAVÝŠENÍ CENY. Dlouholetá zkušenost v tomto oboru. Cenová kalkulace dle Vašich finančních možností.

Ploty Boček staví ploty a dodává:

Veškerý sortiment oplocení jako jsou: plotové sloupky, zahradní brány, branky, podhrabové desky, betonové panely. Nabízíme také kovové ploty, veškeré komponenty pro výstavbu oplocení a mnoho dalšího..

Kde všude se můžete s našimi ploty setkat?

Například po celých jižních čechách stavíme ploty pro rodinné domky, oplocení městských areálů nebo sportovišť. V Písku od nás naleznete oplocení městských částí. Ve Strakonicích jsme oplocovali část nového obchvatu. V Táboře jsme stavěli drátěné ploty i betonové ploty. V Prachaticích jsme stavěli drátěné ploty s podhrabovými deskami.

Naše práce naleznete i Plzni, kde v nových zástavbách oplocujeme jak firemní areály tak i rodinné domky. V Domažlicích a Chrástavicích, kde jsme oplocovali trafo-stanice. Kované ploty jsme stavěli u Prahy i v Humpolci.

Stavba drátěných i betonových plotů je pro nás profesionální záležitost. Uvidíte, že s naším plotem budete spokojeni. Vytvoříte ze své zahrady nebo pozemku klidné a příjemné místo, kde si rádi odpočinete.