Zavolejte nám+420 602 877 436 Napište nám e-mailkvatro.stav@seznam.cz VÝSTAVBA PLOTŮ NA KLÍČ
 
 

Držíme ceny!
Materiál za ceny jako v roce 2021.

Svařované pletivo V-Plast (oko 5x5cm) 150cm za cenu obyčejného pletiva PVC.

 
Hodnocení zákazníků z mapy.cz 5*
 
 
 

STAVÍME PLOTY NA ZAKÁZKU

Kompletní oplocení na klíč a ploty na klíč. Zdarma vypracování kalkulace. Hloubení děr motorovým vrtákem, popřípadě naším bagrem. Osazování sloupků a vzpěr. Natažení pletiva různých druhů, montáže plotů a mnoho dalšího včetně dodávky materiálu. Sídlíme ve Strakonicích (jihočeský kraj) - montáže provádíme do cca 130km od sídla firmy.

Tel: +420 602 877 436kvatro.stav@seznam.cz

Poptávka
 
 

Naše práce - výběr z referencí našich zákazníků

 
AkceREFERENČNÍ LISTY
 
AkceREFERENCE KLIENTŮ

Jižní čechy - oplocení RD s branou

Jižní čechy - oplocení RD s branou
Ploty-Bocek:
Oplocení části pozemku rodinného domu včetně vjezdové brány.
Plot 2D systém v barvě Antracitu, byl postaven s využitím betonových podhrabových desek s dekorem štípaného kamene. Samotný plot je tvořen z plotových dílců 2D systém o síle drátu 6/5/6. Dekor byl pohledově usazen do terénu s ohledem na budoucí zatravnění kultivaci plochy.
Vjezdová brána je 2D systém v barvě antracitu.
Použitý plot v kombinaci s podhrabovou deskou poskytuje majiteli skvělé ohraničení pozemku a zároveň působí pohledově velmi příjemně.

Jižní čechy - oplocení RD s branou

Jižní čechy - oplocení RD s branou
Hodnocení klienta p. Němeček.:
Potřebovali jsme plot, branku a vstupní bránu z jedné strany pozemu (cca30m).
S firmou Ploty-Boček došlo velmi rychle k dohodě o díle, odsouhlasení cenové nabídky a termínu realizace, což se nám s jinými firmami nepodařilo.
Plot byl postaven velmi zkušenou, šikovnou a příjemnou partou firemních řemeslníků přesně podle domluveného termínu realizace. Vzhled plotu a kvalita práce předčila naše očekávaní.
Platba za dílo byla vyžadávána až po jeho dokončení. Jsme velmi spokojeni a firmu Ploty-Boček vřele doporučujeme.

Stehelčeves - oplocení pozemku RD

Stehelčeves - oplocení pozemku RD
Hodnocení klienta Martina B.:
Firmu pana Bočka doporučuji všem, kteří potřebují oplotit pozemek.

Nejen že byla rychlá komunikace při zadávání objednávky a pan majitel přispěl i radou. Byl rychlý i termín dodání i samotná výstavba plotu. 14.2.2022 jsem zadala poptávku na více firem, 5 dní vybírala a přesto chlapi 9.3.2022 předávali hotové dílo. Navíc při práci přemýšleli. Byla možná dohoda i změna oproti plánu a bez zdržení. Plot vypadá dobře, jsem spokojená. Platila jsem až při předání hotového díla a k mé velké radosti mi byl vrácen i přeplatek, k němuž nedopatřením došlo. Velmi solidní firma.

Stehelčeves - oplocení pozemku RD

Stehelčeves - oplocení pozemku RD
Ploty Boček:
Oplocení na klíč okolo rodinného domku ve 2 výškách. V přiléhajícím sousedství k pozemku je frekventový chodník.

Výška použitého pletiva byla 180cm bez podhrabové desky a v druhé části je plot o výšce 160cm s podhrabovou deskou. Výplet plotu je tvořen z 4hranného pvc pletiva uchyceného na sloupky s nosem o průměru 48mm.

Plot je doplněn o bránu ECO o výšce 180cm, která umožňuje pohodlný vjezd na pozemek z přilehlé komunikace.

Oplocení pozemku BÚ AV ČR - Praha

Oplocení pozemku BÚ AV ČR - Praha
Hodnocení za klienta Ing. Lenka Hrubá:
Firma David Boček realizovala pro Botanický ústav AV ČR v.v.i. následující zakázky:.

1. Drátěný plot, výška 180cm, délka 188m, vč podhrabových desek o výšce 20cm a provozní brány areálu v Třeboni, Dukelská 135

2. Dodávka a montáž plotových dílců s prolisem, výška 173cm, délka 500m, bez podhrabové desky v areálu v Průhonicích - Chotobuz.

Oplocení pozemku BÚ AV ČR - Třeboň

Oplocení pozemku BÚ AV ČR - Třeboň
Hodnocení za klienta Ing. Lenka Hrubá:
Tyto zakázky byly řádně dokončeny a předány bez závad. Práce byly realizovány v termínech dle vzájemně dohodnutých harmonogramů.

Kvalita provedených prací dává předpoklady pro případnou budoucí bezproblémovou spolupráci.

Firma David Boček se projevila jako spolehlivý partner a můžeme jí vždy doporučit.

Vodňany - oplocení zahrady

Vodňany - oplocení zahrady
Hodnocení klienta Radka M.:
Dobrý den pane Bočku, ráda ještě jednou poděkovala za realizaci nového oplocení vč. demontáže původního kolem zahrady ve Vodňanech. Zejména bych chtěla vyzdvihnout rychlost a preciznost a pravdivost všeho co bylo předem dohodnuto. Od první poptávky po samotnou realizaci uplynulo pouhých 25 dní a nové oplocení je hotové nad rámec všech mých očekávání. Jsem mile překvapena s jakou precizností, profesionalitou a ochotou Vaše pracovní parta (zejména pak p. Matějovský). Vaše parta s časovým předstihem provedla práci bez škod na výsadbě, která jim práci jistě komplikovala, ochotně provedli i úpravy okolního terénu, vyřešili komplikaci s vyvýšeným záhonem který k původnímu plotu přiléhal a k mému největšímu překvapení dokonce i natřeli sloupek sušáku na prádlo, který těsně procházel kolem nového drátěného plotu, s odůvodněním, že po natažení by se ke sloupku těžko dostávalo. Když řemeslník při práci přemýšlí s takovým přesahem, je k nezaplacení. Skvělá práce na klíč. Všem, kteří budou vybírat mezi firmami, doporučuji.

Vodňany - oplocení zahrady

Vodňany - oplocení zahrady
Ploty Boček:
Oplocení na klíč okolo zahrady včetně demontáže starého plotu.

Pro výstavbu plotu byly použity v základu betonové podhrabové desky. Samotný výplet plotu je následně tvořen z pletiva V-plast na sloupky s nosem o průměru 48mm.

Během montáže plotu bylo potřeba vyřešit několik komplikovanějších úseků tak, aby byl klient s plotem spokojen a zároveň bylo možné plot realizovat dle nejvyšší kvality a důrazu na perfektně provedenou montáž.

Drobné terénní úpravy, přihrnutí hlíny k podhrabovým deskám, natažení plotu v blízkosti vyvýšeného záhonu a drobné dokončující práce jsme provedli dle požadavku klienta a uvážení montážní party. Výsledný plot a jeho úprava s okolím klientovi udělal velkou radost.

Krč u Protivína - Oplocení zahrady

Krč u Protivína - Oplocení zahrady
Hodnocení klienta Jiří H.:
Dobrý den, v návaznosti na náš tel. hovor bych Vám ještě jednou rád poděkoval za realizaci nového oplocení včetně demontáže toho původního okolo zahrady RD. Rád bych vyzdvihl zejména perfektní komunikaci a rychlost realizace celé akce během 5 kalendářních dnů včetně demontáže původního oplocení! Ve srovnání s jinými společnostmi, se kterými jsem v rámci této akce komunikoval a kdy téměř vše byl pro ně problém (navíc ani demontáž starého oplocení a úpravu přilehlého terénu nebyli ochotni provést, přitom to pro Vaší partu byla otázka jednoho dne, a to ještě s výraznou časovou rezervou), byla spolupráce s Vaší firmou a hlavně s montážní partou na jedničku a jak se říká opravdu na klíč. Vše, co bylo domluveno a slíbeno na začátku (termín realizace, konečná cena za dílo splatná až poslední den při předání díla, použití bagříku při realizaci, minimalizace zásahů do okolní zeleně atd.), bylo dodrženo.

Krč u Protivína - Oplocení zahrady

Krč u Protivína - Oplocení zahrady
Ploty Boček:
Oplocení na klíč okolo zahrady včetně demontáže starého plotu.

Pro výstavbu plotu byly použity v základu betonové podhrabové desky. Samotný výplet plotu je následně tvořen z pletiva H-plast na sloupky s nosem o průměru 48mm.

Plot byl doplněn o vstupní bránu ECO na pozemek v provedení FAB se zámkem a klikou. Celková výška plotu je 150cm včetně podhrabových desek.

Drobné terénní úpravy a přihrnutí hlíny k podhrabovým deskám jsme provedli dle požadavku klienta. Výsledný plot bude klientovi sloužit dlouhé roky a zapadá do okolního výhledu na krajinu.

Králova Lhota - 3D oplocení RD

Králova Lhota - 3D oplocení RD
Hodnocení klienta:
Chtěli bychom tuto cestou poděkovat za velice skvělou a profesionální práci. Jednak za vždy rychlou komunikaci s Vámi při sjednávání našich požadavků k výstavbě plotu, za krátký a rychlý termín provedení zakázky a za dodržení všech předem dohodnutých podmínek vč. cílové ceny.

Zároveň chceme také velmi poděkovat příjemné, vstřícné a stále usměvavé partě Vašich montážních pracovníků, která odvedla naprosto dokonalou a precizní práci.

Celá zakázka od prvního telefonátu až po definitivní dokončení stavby probíhala naprosto profesionálně a přitom s velice lidským přístupem.

Mnohokrát děkujeme, manželé Ozorákovi

Králova Lhota - 3D oplocení RD

Králova Lhota - 3D oplocení RD
Ploty Boček:
Výstavba plotu na klíč okolo rodiného domu proběhla přesně dle požadavků klienta a jsme rádi, že je klient s rodinou spokojen nejen s celkovým výsledkem, ale i s průběhem prací a komunikací s celou naší společností jako celkem.

Pro výstavbu plotu byly použity v základu betonové podhrabové desky s dekorem štípaného kamene.

Samotný výplet plotu je následně tvořen z 3D panelů s nosnými sloupky.

Vzhledem k terénu jsou desky odstupňovány a spolu s 3D panely tvoří ideální kombinaci ochrany celého pozemku okolo rodinného domu a zároveň je plot příjemný na pohled.

Stachy - oplocení sběrného dvora

Stachy - oplocení sběrného dvora
Ploty Boček:
Stavba oplocení okolo sběrného dvora.

Použité oplocení V-plast s betonovou podezdívkou o celkové výšce 180cm.
Ve vrchní části je oplocení doplněno žiletkovým drátem pro ochranu areálu.

Stachy - oplocení sběrného dvora

Stachy - oplocení sběrného dvora
Hodnocení klienta:
Vážený pane Bočku,
rád bych Vám touto cestou vyjádřil poděkování za perfektní a profesionální přístup Vašich pracovníků, včetně odvedené kvalitní práce při zhotovení oplocení sběrného dvora ve Stachách.

Ing. Petr Lampa, starosta obce Stachy

Droužetice - oplocení rodinného domu

Droužetice - oplocení rodinného domu
Ploty Boček:
Stavba oplocení okolo rodinného domu. Plot se skládá z podhrabové desky v kombinaci s pevnostními sloupky a natažením pletiva H-Plast. Celková výška postaveného plotu je 180cm.

Hodnocení klienta:
Dobrý den pane Boček, jsem velice spokojená z vaší firmou. Vaše jednání se zákazníky je velice seriózní a profesionální. Velice se mi líbí jednání, datum realizace montáže oplocení dodržen. Montážní parta je profesionální, komunikativni a pracovitá. Cenová nabídka kterou jste mi poslal a já souhlasila byla přesně dodržena. Znovu opakuji,že jsem s prací VELMI SPOKOJENA. Děkuji Kuchařová.

Starý Plzenec - oplocení rodinného domu

Starý Plzenec - oplocení rodinného domu
M. Henzl:
Výstavba oplocení rodiného domku ve Starém Plzenci. Základem plotu je průchozí branka ECO a vjezdová brána ECO ke garáži, samotný plot je tvořen sloupky s 3D panely. Celková výška postaveného plotu je 160cm.

Hodnocení klienta:
Děkuji za skvěle odvedenou práci! V krátkém čase realizováno, kvalitně a za příznivou cenu. Co více si přát :).
Písek - oplocení rodinného domu

Písek - oplocení rodinného domu
Ploty Boček:
Realizace oplocení rodinného domu. Výstavba byla prováděna v tužším terénu, v základu jsou použity sloupky s nosem. K výpletu použito poplastované pletivo V-plast s okem 50x50mm. Celková výška postaveného plotu je 180cm.

Písek - oplocení rodinného domu

Písek - oplocení rodinného domu
Martin S:
Chtěl bych bych Vám a Vašim pracovníkům poděkovat za kvalitně a rychle odvedenou práci. Oceňuji, jak pružně a ochotně jste reagovali na naše požadavky. Mohu Vás jen doporučit dalším.

Chrástavice - drátěný plot s podhrabovou deskou

Chrástavice - drátěný plot s podhrabovou deskou
Ploty Boček:
Realizace oplocení trafostanice ČEZ v obci Chrástavice. Na výstavbu oplocení byly v základu použity sloupky s nosem doplněné podhrabovou deskou. Výplet je tvořen použitím poplastovaného pletiva V-plast, horní část je doplněna o ostnatý drát. Celková výška postaveného plotu je 250cm.

Chrástavice - drátěný plot s podhrabovou deskou

Chrástavice - drátěný plot s podhrabovou deskou
Ploty Boček:
Realizace oplocení trafostanice ČEZ v obci Chrástavice - část 2. Zákazník - společnost Elektromont Matějka - nám napsal vlastní hodnocení s razítkem, které je součástí ukázkové grafiky. Celková výška postaveného plotu je 250cm, výplet je tvořen použitím poplastovaného pletiva V-plast.

Strakonice Volyňská - 2D panel s podhrabovou deskou, dvoukřídlá brána.

Strakonice Volyňská - 2D panel s podhrabovou deskou, dvoukřídlá brána.
Ploty Boček:
Realizace oplocení pozemku ve Strakonicích - 2D panel zelené barvy s podhrabovou deskou. Pro vjezd na pozemek byla postavena dvoukřídlá brána zelené barvy

Strakonice Volyňská - 2D panel s podhrabovou deskou, dvoukřídlá brána.

Strakonice Volyňská - 2D panel s podhrabovou deskou, dvoukřídlá brána.
Alena K.:
Chtěla bych poděkovat firmě pana Bočka a jeho zaměstnancům za skvěle odvedenou práci při realizaci oplocení našeho RD. Jste velice solidní firma a mi máme nejhezčí plot v ulici. Ještě jednou moc děkujeme.

Radomyšl - 3D panel na betonové podezdívce

Radomyšl - 3D panel na betonové podezdívce
Ploty Boček:
Realizace oplocení pozemku - stavba plotu na klíč včetně doporučení nejvhodnějšího postupu. Plot z 3D panelů na betonové zídce. Starý a bezpečnosti již nevyhovující plot byl odstraněn. Na ponechané sloupky byly převlečeny nové sloupky s uchycením a přivrtáním. Následně se postavil plot z 3D panelů.

Radomyšl - 3D panel na betonové podezdívce

Radomyšl - 3D panel na betonové podezdívce
MŠ Radomyšl:
Na podzim roku 2019 jsme zrealizovali s firmou Ploty – Boček oplocení zahrady MŠ v Radomyšli. Spolupráce s firmou byla vynikající – rychlé zmapování, nabídka možností realizace, doporučení na základě vlastních zkušeností, rychlá realizace, profesionální komunikace i provedení celé zakázky. Těšíme se na další spolupráci.

Písek - drátěný plot s podhrabovou deskou

Písek - drátěný plot s podhrabovou deskou
Ploty Boček:
Realizace oplocení pozemku - stavba plotu na klíč. Plot s podhrabovou deskou a využitím pletiva V-plast.

Písek - drátěný plot s podhrabovou deskou

Písek - drátěný plot s podhrabovou deskou
Karel Č.:
Děkuji za perfektní provedení práce při realizaci oplocení dle naší objednávky. Na Vaší práci je vidět profesionální zručnost jak při práci, tak ve spolehlivosti a jednání Vás i Vašich pracovníků. S Vaším přístupem k zákazníkovi a odvedenou prací je dnes možné se setkat jen vyjímečně.

Nové Hutě - ohraničení pozemku na Šumavě - část 1

Nové Hutě - ohraničení pozemku na Šumavě - část 1
Ploty Boček:
Realizace oplocení/ohraničení penzionu na Šumavě v obci Nové Hutě - pro ohraničení celého pozemku se využily v základu poplastované sloupky o rozměrech 60x60mm v hnědé barvě, na sloupky jsou uchycena nesámovaná prkna, která jsou mořena hnědým bochemitem. Celková délka ohraničení je 208 bm.

Nové Hutě - ohraničení pozemku na Šumavě - část 2

Nové Hutě - ohraničení pozemku na Šumavě - část 2
Petr a Simona, Penzion Šumavské rozcestí:
Chtěl jsem touto cestou moc a moc poděkovat za realizaci oplocení u našeho rodinného penzionu. Velmi s manželkou hodnotíme rychlost a preciznost provedení, příjemné a vstřícné jednání jak při sjednávání zakázky, tak i při vlastní stavbě plotu. Celá skupina řemeslníků pracovala velmi profesionálně, vše probíhalo v naprosté pohodě a jakákoliv domluva o variantách provedení byla bezproblémová a výsledné provedení je na jedničku. Určitě budeme vaši firmu všem doporučovat. Děkujeme za odvedenou práci. Jsme rádi, že jsme si vybrali na internetu právě vás a vaši firmu.

Tábor - drátěný plot s podhrabovou deskou

Tábor - drátěný plot s podhrabovou deskou
Jana K.:
Firma Ploty-bocek.cz nám postavila drátěný plot u nás v Táboře. Plot je opatřen průchozí brankou a pomáhá nám zabezpečit přístup na naší předzahrádku.

Písek - realizace oplocení městských pozemků

Písek - realizace oplocení městských pozemků
Václav Sloup, odbor investic a rozvoje města Písek:
Hodnocení zákazníka:
Firma pana Bočka pro nás realizovala v nedávné době dvě zakázky. Ze strany majitele i pracovníků firmy byla vždy vstřícná a bezproblémová komunikace a velmi kvalitně odvedená práce.

Soběšice - drátěný plot okolo pozemku

Soběšice - drátěný plot okolo pozemku
Pavel N.:
Hodnocení zákazníka:
Děkuji firmě pana Bočka za perfektně odvedenou práci, zejména partě, která práci prováděla. Jejich zodpovědný a pohodový přístup k práci se dnes již často nevidí. Budu všude doporučovat...

JČ statek - dřevěný plot

JČ statek - dřevěný plot
Wilma ze statku:
Hodnocení zákazníka:
Vážený pane Bočku, ráda bych Vám a Vašim chlapům poděkovala za skvěle odvedenou práci! Nemovitost jsem koupila nedávno, terén byl a je u nás navíc členitý, místy na skále, plot byl mizerný (díky Vám už není), bláznivého lovečáka na zahradě a já se hrůzou potila, kdy mi vezme dráhu za humny. Práce kolem statku jsem měla nad hlavu. Konečně jsem se ale mohla věnovat i přestavbě domu. Vaši chlapi mi totiž ve stejný čas postavili plot, zatrhli mému útěkářskému psisku výlety po obci a přátelé se mě táží, kdo mi k čertu postavil tak kvalitně a rychle plot kolem domu, neb znali původní stav a viděli pokroky během jednoho týdne. I proto si cením nejen Vašeho proklientského přístupu, ale i dobře odvedené práce, šikovných řemeslníků, kteří pod Vaším vedením dílo dotáhli ke zdaru a mé spokojenosti. V další etapě při výstavbě hrazení pro mé koně jednoznačně vybírám opět Vaši firmu.

Prachatice - betonový plot okolo RD

Prachatice - betonový plot okolo RD
Jaroslav M.:
Moc děkuji Vám i vaší firmě za perfektně odvedenou práci. Plot v Prachaticích okolo našeho RD zajistil soukromí a bezpečnost pro naše děti.

Prachatice - betonový plot okolo RD

Prachatice - betonový plot okolo RD
Ploty Boček:
Výstavba betonového plotu pro ochranu pozemku před nezvanými návštěvníky a zajištění soukromí. Plot je z vnitřní strany s dekorem, který je příjemný na pohled.

Šumava - Oplocení RD plastový plaňkový plot

Šumava - Oplocení RD plastový plaňkový plot
Ploty Boček:
Realizace oplocení rodinného domu na Šumavě s využitím původního kamenného tarasu, který působí příjemným vzhledem. Zvolená barva plastových planěk umožnila optické spojení s kamenem tarasu a použitý materiál plastových planěk zároveň poskytuje svému majiteli výhody v podobě minimální údržby a nutné péče o plot.

České Budějovice - 2D oplocení RD s podhrabovou deskou

České Budějovice - 2D oplocení RD s podhrabovou deskou
Ploty Boček:
Realizace oplocení rodinného domku v Českých Budějovicích s využitím systému 2D oplocení s podhrabovou deskou. Pro splnění klientovo požadavků jsme zvolili bezúdržbový systém s využitím vysokopevnostního zinkovaného oplocení. Klient má jistotu kvalitního plotu, který se nachází v sousedství veřejných komunikací a zároveň nemusí provádět dlouhodobě žádné údržbové práce.

Borovnice - Oplocení RD poplastované pletivo

Borovnice - Oplocení RD poplastované pletivo
Eva S.:
Hodnocení zákazníka:
Vážený pane Bočku, chci Vám poděkovat za realizaci oplocení, jsme spokojeni. Vlastním dům z roku 1975, dělali jsme nějaké úpravy, tzn. spoustu zkušeností s řemeslníky a po dlouhé době profesionální jednání.

Jižní čechy - Oprava drátěného plotu

Jižní čechy - Oprava drátěného plotu
Anna V.:
Hodnocení zákazníka:
Dobrý den, pane Boček, děkuji Vám za rychlé vyřízení mojí objednávky a za kvalitně odvedenou práci Vašeho týmu. Jsme velice spokojeni a ještě jednou moc děkujeme.

Strakonice - Kovaný plot Nice

Strakonice - Kovaný plot Nice
Ploty Boček - Realizace oplocení rodinného domku ve Strakonicích za využití kovaného plotu Nice. Doplněno o kované brány a průchozí branku dle požadavku klienta.
:
Kovaný plot citlivě doplňuje okolní situaci prostředí a svým vzhledem i atmosféru rodinného domku s předzahrádkou a garáží. Brány v požadovaných rozměrech usnadňují zajíždění na pozemek na všech požadovaných místech a majitel má nerušený výhled na ulici. Pozemek je jasně ohraničen a plot působí svěžím a příjemným dojmem. Výška tohoto kovaného plotu je 150cm.

Dřevěný plot v jižních čechách

Dřevěný plot v jižních čechách
:
Ploty Boček:
Postavili jsme dřevěný plot na původní kamenné podezdívce a na míru připravili pro klienta dvě dřevěné vstupní branky.

Kombinace původního kamene doplněná o dřevo s venkovní úpravou zabezpečuje prostor okolo domu a vhodně celý plot začleňuje do okolního prostoru domu a zahrádky.
 

Jižní čechy - Betonový a drátěnný plot

Jižní čechy - Betonový a drátěnný plot
Ploty Boček - Oplocení 303 bm drátěného plotu svařované v kombinaci s betonovým plotem 60bm - šedý jednostraný o výšce 2m, dekor štípaného kamene.
:
Hodnocení zákazníka:
Firmu p.Bočka doporučujeme po všech stránkách jak po finanční tak pracovní.Pracují rychle, pečlivě a samostatně. Pracovníci jsou fajn a velmi vstřícný lidé, první firma od které jsem slyšela větu: Nic není problém. P.S.Moje rodiče se také těší na realizaci plotů. Naši pejskové koukali, kde mají ty díry kterými utíkali a jak je možné že se nedostanou na slepice a kočka ta se učí novým věcem - lézt přes plot. Moc děkujeme konečně máme zvířátka v bezpečí.

Vimperk - drátěný plot okolo pozemku

Vimperk - drátěný plot okolo pozemku
Ludmila L.:
Hodnocení zákazníka:
Mnohokrát děkuji Vám i Vašim chlapcům za skvěle provedenou práci. Vše je dle mých představ a vlastně ještě lepší. Bydlím na Šumavě,ve svažitém nepřístupném terénu,kde je víc kamení než zeminy. Obávala jsem se,že zakázka nepůjde realizovat,ale jsem nadšená:-)! Zvládli jste to za dva dny. I se skvělou technikou se velmi nadřeli,samá skála. Jsem Vám opravdu vděčná a vážím si i faktu,že Vaše firma nenavýšila předem dohodnutou cenu. P.S.Moji pejskové jsou na Vás naštvaní. Už si nemohou odcházet tak jak byli zvyklí...Olešná - betonový plot

Olešná - betonový plot
Ploty Boček:

Pro klienta jsme postavili oplocení skládající se z 3 částí. Betonový plot se vzhledem šachovnice o výšce 2,5m a celkem 102bm za pomocí našeho bagříku. Druhá část je plot betonový o výšce 2m, taktéž vzhled šachovnice a celkem 32bm. Z naší výroby jsme dodávali neprůhlednou bránu a dvě branky s výplní WPC plotovkou šedé barvy. V poslední části jsme pro investora montovali oblíbené svařované pletivo s bránou a brankou ve výšce 150 cm při celkovém množství 70bm.

Olešná - betonový plot - výstavba

Olešná - betonový plot - výstavba
Ploty Boček:

Ukázka ze stavby betonového plotu se vzhledem šachovnice o výšce 2,5m a celkem 102bm. Na ukázce je vidět způsob provedení jednotlivých betonových částí a způsob jejich skládání pro docílení vzhledu šachovnice. Dále byl stavěn druhý plot, také betonový, o výšce 2m a taktéž se vzhledem šachovnice - délka druhého plotu celkem 32bm. V poslední části jsme pro investora montovali oblíbené svařované pletivo s bránou a brankou ve výšce 150 cm při celkovém množství 70bm.
 

Naše práce - výběr ukázek z realizovaných projektů

 
 
 

Líbí se vám naše práce?

Poptat naše služby